Atakum'da Neşe Kız Apartı Yorumları

Aşağıdaki yorumlar Samsun'da kız öğrenci yurdu arayan için Atakum'daki Neşe Kız Apartı öğrencileri tarafından tavsiye amaçlı paylaşılmıştır.


Atakum'da Kız Yurdu derseniz Neşe Apart Derim!

Apartımızda sıcak suyumuz devamlı bulunmaktadır. Sınırsız wi-fi vardır. Apart temizliği güler yüzlü ablamız Fadime tarafından yapılmaktadır. Aile sıcaklığında güvenilir güzel bir öğrenci evidir.

Ayşegül KOÇAK  OMÜ - Diyaliz 2.Sınıf Öğrencisi


Huzura çabuk alışır, zor vazgeçersiniz :)

Aparta geldiğim ilk gün, apartın yeni temiz ve kullanışlı olması, eşyaların yeni ve konforlu olması, ayrıca çalışanların güleryüzlü ve samimi olması dikkatimi çekmişti. Beklentim bu yönde oldu ve apart beklentilerimi karşıladı. Sessiz bir yer arıyorsanız burayı tercih etmenizi tavsiye ederim.

Vildan Gündoğdu  OMÜ - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 4.Sınıf Öğrencisi


İlk günden samimiyeti, konforu ve düzeni belliydi.

Bu aparta ilk geldiğimde çok hoşuma gitti çünkü apart çok güzel, düzenli, konforlu, tam öğrenciler için. Hem de mutfak var. Biz kendimiz yemek pişirebiliyoruz. Sınırsız internet ve sıcak su var. Bir de odalar çok geniş. Ben burayı çok beğendim.

Mathurin NİSUN  OMÜ - Türkçe Öğretmenliği 3.Sınıf Öğrencisi


Sorun yok, saygı, samimiyet ve çözüm var!

Neşe Apart'a ilk geldiğim günden beri apartın sıcaklığı konforu disiplini temizliği bir ev ortamını hiç aratmıyor. Herkesin bireysel şikayeti veya istekleri tek tek değerlendirilip karşılanıyor. Eğer sıcak, konforlu, sessiz bir yer arıyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.

Ekin TEMİZ  OMÜ - Çevre Mühendisliği 2.Sınıf Öğrencisi


Memnun kalacağınız bir kız öğrenci yurdu arıyosanız: Neşe Kız Apartı'dır.

Bu apartı tercih etme nedenim yeni açılmış, her şeyin yeni ve konforlu oluşuydu. Çalışanların samimiyeti ve güleryüzlü oluşu da bunda etkiliydi. Ben gayet memnunum.

Ayşenur HASANOĞLU  OMÜ - Sağlık Yönetimi 1.Sınıf ÖğrencisiSamsun'da kız yurdu seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Yazımızı okumadan Samsun'da yurt seçmeyin.